Administrator SP8

Grupa  Tygryski to dzieci 3 i 4 letnie.
Pracują w niej panie: mgr Mariola Onderka oraz mgr Agnieszka Słupik. Pomocą nauczyciela jest Pani Ewelina Buchalik. Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera na grupie jest wspaniała. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.
Programy realizowane w grupie ,,Tygryski:
1.,,Dzieciaki w akcji trzylatki Anna Pawłowska- Niedbała, Wydawnictwo Nowa Era
2.,,Dzieciaki w akcji czterolatki Anna Stalmach-Tkacz, Karina Mucha, Wydawnictwo Nowa Era
3.Czyściochowe przedszkole - program edukacyjny dla przedszkoli w całej Polsce, organizowany przez firmę Rossmann w ramach programu Rossnę! Junior.