Grupa I   ᴥ   3 i 4 -latki

Do grupy maluszków uczęszcza  25 energicznych i wesołych dzieci.

Nasze „Żabki” bardzo chętnie poznają  otaczający świat, odkrywają swoje własne możliwości ucząc się i bawiąc. Bardzo chętnie biorą udział w przeróżnych zabawach ruchowych, połączonych z tańcem i śpiewem.

Podczas zajęć dbamy również o ich rozwój w sferze manualnej, intelektualnej i społeczno-emocjonalnej. W nabywaniu nowych umiejętności towarzyszy dzieciom cykl edukacyjny "Kolorowy Start. Czterolatek" Wydawnictwa MAC Edukacja.

Ważny jest dla nas także ich rozwój w sferze umiejętności samoobsługowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania w grupie przedszkolnej.

Oprócz zajęć w sali przedszkolnej, nasze „Żabki” bardzo lubią przebywać na świeżym powietrzu. Podczas wspólnej zabawy na placu zabaw mogą spożytkować całą swoją energię.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci dbamy o to, aby pamiętały o zasadach panujących w przedszkolu i starały się ich przestrzegać.